TP-Link Archer TX10E AX900 Wi-Fi 6 Bluetooth PCIe Adapter | TP-LINK
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): Archer TX10E
Prekės kodas (MPN): Archer TX10E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 29,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 121.00 mm |
| Gross height (mm): | 21.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 79.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 5000 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 121.00 mm |
| Gross height (mm): | 21.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 79.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 5000 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |