TP-LINK Archer MR100 WiFi Modem Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): TL-MR100
Prekės kodas (MPN): TL-MR100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | - | 59,79 € | |
| S1 | - / - | - | 60,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link TL-MR100 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - desktop |
| Device type: | Wireless router - wireless cellular modem |
| Enclosure type: | Desktop |
| Mobile communication protocol: | UMTS, HSPA, FDD LTE, TDD LTE |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Data transfer rate: | 300 Mbps |
| Network / transport protocol: | TCP/IP, PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP, DDNS |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | Stateful Packet Inspection (SPI), ALG support, manageable, IPv6 support, firmware upgradable, Wi-Fi Multim |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP |
| Dimensions (wxdxh): | 15.4 cm x 11.4 cm x 3.6 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
Aprašymas With an integrated 4G LTE modem and a built-in SIM card slot, all you need to do is inserting a micro SIM card and turning on the router. It has never been easier than enjoy a fast, stable Wi-Fi on 4G LTE network. Funkcijos Share your 4G LTE network Wi-Fi where you need it Reliable access for up to 32 devices simultaneously |
| Product description: | TP-Link TL-MR100 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - desktop |
| Device type: | Wireless router - wireless cellular modem |
| Enclosure type: | Desktop |
| Mobile communication protocol: | UMTS, HSPA, FDD LTE, TDD LTE |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Data transfer rate: | 300 Mbps |
| Network / transport protocol: | TCP/IP, PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP, DDNS |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | Stateful Packet Inspection (SPI), ALG support, manageable, IPv6 support, firmware upgradable, Wi-Fi Multim |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP |
| Dimensions (wxdxh): | 15.4 cm x 11.4 cm x 3.6 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
Aprašymas
With an integrated 4G LTE modem and a built-in SIM card slot, all you need to do is inserting a micro SIM card and turning on the router. It has never been easier than enjoy a fast, stable Wi-Fi on 4G LTE network.
Funkcijos
Share your 4G LTE network
Wi-Fi where you need it
Reliable access for up to 32 devices simultaneously