TP-LINK Archer BE805 BE19000 Tri-Band Wi-Fi 7 Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): Archer BE805
Prekės kodas (MPN): Archer BE805
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 666,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 265.00 mm |
| Gross weight: | 2.60 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 2.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 265.00 mm |
| Gross weight: | 2.60 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 2.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 36 month(s) |