TP-LINK Archer AX73 802.11ax, 4804+574 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antenna type 6xExternal, 1× USB 3.0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 153,40 € | |
| S2 | - / - | - | 150,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 415.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 1.49 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Net weight: | 1.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | Archer AX73 |
| Producer product family: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | 6xExternal |
| Antennas quantity: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 4804+574 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | |
| USB ports quantity: | 1× USB 3.0 |
| WAN connection: | 1× Gigabit WAN Port |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Want to build a whole-home Wi-Fi? Archer AX73 supports OneMesh to form seamless whole-home coverage, preventing drops and lag when moving between signals. Funkcijos Gigabit Wi-Fi for 8K streaming - 5400 Mbps Wi-Fi for faster browsing, streamings, and downloading, all at the same time Fully featured Wi-Fi 6 - equips with the top structure of 4T4R and HT160 on the 5 GHz band to enable 4.8 Gbps ultra-fast connection Connect 200+ devices - supports MU-MIMO and OFDMA to reduce congestion and quadruple the average throughput Extensive coverage - 6x antennas and Beamforming ensure broad coverage HomeShield - TP-Link's premium security services keep your home network safe with cutting-edge features for network and IoT protection More vents, less heat - improved vents area unleash the full power of the whole machine USB sharing - 1x USB 3.0 port enables easy media sharing and private cloud building |
| Gross depth (mm): | 415.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 1.49 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Net weight: | 1.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | Archer AX73 |
| Producer product family: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | 6xExternal |
| Antennas quantity: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 4804+574 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | |
| USB ports quantity: | 1× USB 3.0 |
| WAN connection: | 1× Gigabit WAN Port |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Want to build a whole-home Wi-Fi? Archer AX73 supports OneMesh to form seamless whole-home coverage, preventing drops and lag when moving between signals.
Funkcijos
Gigabit Wi-Fi for 8K streaming - 5400 Mbps Wi-Fi for faster browsing, streamings, and downloading, all at the same time
Fully featured Wi-Fi 6 - equips with the top structure of 4T4R and HT160 on the 5 GHz band to enable 4.8 Gbps ultra-fast connection
Connect 200+ devices - supports MU-MIMO and OFDMA to reduce congestion and quadruple the average throughput
Extensive coverage - 6x antennas and Beamforming ensure broad coverage
HomeShield - TP-Link's premium security services keep your home network safe with cutting-edge features for network and IoT protection
More vents, less heat - improved vents area unleash the full power of the whole machine
USB sharing - 1x USB 3.0 port enables easy media sharing and private cloud building