TP-LINK Archer A64 AC1200 Wi-Fi Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER A64
Prekės kodas (MPN): ARCHER A64
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 36,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer A64 V1 - wireless router - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1.2 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 400 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 867 M |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Remote management protocol: | DHCP |
| Features: | URL filtering, parental control, Access Point operational mode, WMM support, ACL support, QoS, DHCP server |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac Wave 2, Wi-Fi CERTIFIED 5 |
| Dimensions (wxdxh): | 12 cm x 12 cm x 2.79 cm |
Aprašymas The Archer A64 allows you to connect more devices and stream simultaneously with its dual 2.4GHz and 5GHz bands. The 2.4GHz band provide reliable connections for sending emails, web browsing and other simple tasks. The 5GHz band delivers speed up to 867Mpbs, great for media-intense applications like video streaming and online gaming†. With a lag-free connection, you will never miss out again. Funkcijos 802.11ac Wave2 Wi-Fi - 867 Mbps on the 5 GHz band and 400 Mbps on the 2.4 GHz band Boosted Wi-Fi coverage - 4 antennas provide stable wireless connections and optimal coverage MU-MIMO - easy network management at your fingertips with TP-Link TetherMU-MIMO achieves 2x efficiency by communicating with up to 2 devices at once Beamforming - beamforming technology delivers a highly efficient wireless connection AP mode - supports access point mode to create a Wi-Fi access point Intelligent connection - smart connect directs clients to the less congested band and Airtime Fairness optimizes the time usage Easy setup - easy network management at your fingertips with TP-Link Tether |
| Product description: | TP-Link Archer A64 V1 - wireless router - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1.2 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 400 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 867 M |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Remote management protocol: | DHCP |
| Features: | URL filtering, parental control, Access Point operational mode, WMM support, ACL support, QoS, DHCP server |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac Wave 2, Wi-Fi CERTIFIED 5 |
| Dimensions (wxdxh): | 12 cm x 12 cm x 2.79 cm |
Aprašymas
The Archer A64 allows you to connect more devices and stream simultaneously with its dual 2.4GHz and 5GHz bands. The 2.4GHz band provide reliable connections for sending emails, web browsing and other simple tasks. The 5GHz band delivers speed up to 867Mpbs, great for media-intense applications like video streaming and online gaming†. With a lag-free connection, you will never miss out again.
Funkcijos
802.11ac Wave2 Wi-Fi - 867 Mbps on the 5 GHz band and 400 Mbps on the 2.4 GHz band
Boosted Wi-Fi coverage - 4 antennas provide stable wireless connections and optimal coverage
MU-MIMO - easy network management at your fingertips with TP-Link TetherMU-MIMO achieves 2x efficiency by communicating with up to 2 devices at once
Beamforming - beamforming technology delivers a highly efficient wireless connection
AP mode - supports access point mode to create a Wi-Fi access point
Intelligent connection - smart connect directs clients to the less congested band and Airtime Fairness optimizes the time usage
Easy setup - easy network management at your fingertips with TP-Link Tether