TP-LINK Access Point TL-WA801N 802.11n, 2.4, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, PoE in/out, Antenna type 2 x Fixed Omni-Directional Antennas
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 24,68 € | |
| S2 | - / - | - | 24,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 0.56 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | TL-WA801N |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in/out |
| Antenna type: | 2 x Fixed Omni-Directional Antennas |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 |
| USB ports quantity: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The TP-LINK Wireless N Access Point TL-WA801N is designed to establish or expand a scalable high-speed wireless N network or to connect multiple Ethernet-enabled devices such as game consoles, digital media adapters, printers, or network-attached storage devices to a wireless network. The AP supports a host of different functions that makes your wireless networking experience more flexible than ever before. Now, you can enjoy a better Internet experience when downloading, gaming, video streaming or any other applications that you may wish to use. Funkcijos 300 Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming, and online gaming Supports multiple operation modes: Access Point, Multi-SSID, Client, and Range Extender modes Protects your home network with WPA2 encryption and makes quick connection with the push of a button Up to 30 meters (100 feet) of flexible deployment with included Passive Power over Ethernet Injector |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 0.56 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | TL-WA801N |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in/out |
| Antenna type: | 2 x Fixed Omni-Directional Antennas |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 |
| USB ports quantity: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The TP-LINK Wireless N Access Point TL-WA801N is designed to establish or expand a scalable high-speed wireless N network or to connect multiple Ethernet-enabled devices such as game consoles, digital media adapters, printers, or network-attached storage devices to a wireless network. The AP supports a host of different functions that makes your wireless networking experience more flexible than ever before. Now, you can enjoy a better Internet experience when downloading, gaming, video streaming or any other applications that you may wish to use.
Funkcijos
300 Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming, and online gaming
Supports multiple operation modes: Access Point, Multi-SSID, Client, and Range Extender modes
Protects your home network with WPA2 encryption and makes quick connection with the push of a button
Up to 30 meters (100 feet) of flexible deployment with included Passive Power over Ethernet Injector