TP-LINK Access Point EAP245 802.11ac, 2.4GHz and 5GHz, 450+1300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, PoE in, Antenna type 6xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 108,05 € | |
| S2 | - / - | - | 117,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 65.00 mm |
| Gross height (mm): | 228.00 mm |
| Gross weight: | 0.632 kg |
| Gross width (mm): | 340.00 mm |
| Net weight: | 0.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 251.00 g |
| Plastic (No PET): | 11.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.262 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 6xInternal |
| Producer product name: | EAP245 |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 450+1300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz and 5GHz |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The 802.11ac Wi-Fi combined with advanced 3x3 MIMO technology ensures the EAP245 superior Wi-Fi speeds and coverage. Funkcijos Flexible deployment Wi-Fi for multi-user business environment |
| Gross depth (mm): | 65.00 mm |
| Gross height (mm): | 228.00 mm |
| Gross weight: | 0.632 kg |
| Gross width (mm): | 340.00 mm |
| Net weight: | 0.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 251.00 g |
| Plastic (No PET): | 11.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.262 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 6xInternal |
| Producer product name: | EAP245 |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 450+1300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz and 5GHz |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The 802.11ac Wi-Fi combined with advanced 3x3 MIMO technology ensures the EAP245 superior Wi-Fi speeds and coverage.
Funkcijos
Flexible deployment
Wi-Fi for multi-user business environment