TP-LINK Access Point EAP225 802.11ac, 2.4GHz/5GHz, 450+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, MU-MiMO Yes, PoE in, Antenna type 5xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 85,54 € | |
| S2 | - / - | - | 93,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 65 mm |
| Gross width (mm): | 340 mm |
| Gross height (mm): | 228 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 259 g |
| Paper/Pasteboard: | 9 g |
| Producer product name: | EAP225 |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 5xInternal |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| POE: | PoE in |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi data rate (max): | 450+867 Mbit/s |
| MU-MiMO: | Yes |
| Gross weight: | 0.785 kg |
| Net weight: | 0.517 kg |
| Tare weight (kg): | 0.268 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.0050388 m³ |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The 802.11ac Wi-Fi combined with advanced 3x3 MIMO technology ensures superior Wi-Fi speeds and coverage over 2.4GHz and 5GHz wireless bands. Captive portal provides one convenient method of authentication for Wi-Fi guests by requiring users to perform certain actions before network access is allowed. It can control connections to your network with a voucher system and customized authentication page that can provide a branded experience, advertise to customers, or offer coupons. The EAP's low profile design and easy mount chassis make it easy to install on any wall or ceiling surface and allow it to blend in with most interior decorating styles. EAP devices also support Power over Ethernet (PoE), making deployment effortless and flexible. The business-grade 11ac Wi-Fi solution is engineered to handle heavy multi-user usage in large areas without encountering the same stability issues found with standard routers and access points purposed for home use. It's the perfect fit for motels, salons, chain-stores, schools, and restaurants. Funkcijos Superior Wi-Fi speeds with 3x3 11ac MIMO technology Efficient guest authentication Flexible deployment Unified Wi-Fi for multi-user business environment |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 65 mm |
| Gross width (mm): | 340 mm |
| Gross height (mm): | 228 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 259 g |
| Paper/Pasteboard: | 9 g |
| Producer product name: | EAP225 |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 5xInternal |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| POE: | PoE in |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi data rate (max): | 450+867 Mbit/s |
| MU-MiMO: | Yes |
| Gross weight: | 0.785 kg |
| Net weight: | 0.517 kg |
| Tare weight (kg): | 0.268 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.0050388 m³ |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The 802.11ac Wi-Fi combined with advanced 3x3 MIMO technology ensures superior Wi-Fi speeds and coverage over 2.4GHz and 5GHz wireless bands. Captive portal provides one convenient method of authentication for Wi-Fi guests by requiring users to perform certain actions before network access is allowed. It can control connections to your network with a voucher system and customized authentication page that can provide a branded experience, advertise to customers, or offer coupons.
The EAP's low profile design and easy mount chassis make it easy to install on any wall or ceiling surface and allow it to blend in with most interior decorating styles. EAP devices also support Power over Ethernet (PoE), making deployment effortless and flexible. The business-grade 11ac Wi-Fi solution is engineered to handle heavy multi-user usage in large areas without encountering the same stability issues found with standard routers and access points purposed for home use. It's the perfect fit for motels, salons, chain-stores, schools, and restaurants.
Funkcijos
Superior Wi-Fi speeds with 3x3 11ac MIMO technology Efficient guest authentication Flexible deployment Unified Wi-Fi for multi-user business environment