TP-LINK Access Point EAP115 802.11n, 2.4GHz, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, PoE in, Antenna type 2xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-06-05 - / 1 vnt. | - | 41,68 € | |
| S2 | - / - | - | 40,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 69 mm |
| Gross width (mm): | 268 mm |
| Gross height (mm): | 246 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 245 g |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | EAP115 |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Net weight: | 0.333 kg |
| Tare weight (kg): | 0.253 kg |
| Gross weight: | 0.586 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.004549032 m³ |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas Build and manage a scalable Wi-Fi network for your business with this business-class solution, tailored to handle the power of multiple EAPs at an affordable cost. Funkcijos The user-friendly cluster mode allows manage without requiring any extra hardware or software Supports Power over Ethernet (802.3af) for convenient and affordable installation Simple mounting design for easy attachment to a wall or ceiling Captive portal provides one convenient method of authentication for Wi-Fi guests Enterprise-class Wi-Fi security help to decrease network security threats Multi-SSID divides multiple wireless networks for different user types |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 69 mm |
| Gross width (mm): | 268 mm |
| Gross height (mm): | 246 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 245 g |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | EAP115 |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Net weight: | 0.333 kg |
| Tare weight (kg): | 0.253 kg |
| Gross weight: | 0.586 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.004549032 m³ |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
Build and manage a scalable Wi-Fi network for your business with this business-class solution, tailored to handle the power of multiple EAPs at an affordable cost.
Funkcijos
The user-friendly cluster mode allows manage without requiring any extra hardware or software
Supports Power over Ethernet (802.3af) for convenient and affordable installation
Simple mounting design for easy attachment to a wall or ceiling
Captive portal provides one convenient method of authentication for Wi-Fi guests
Enterprise-class Wi-Fi security help to decrease network security threats
Multi-SSID divides multiple wireless networks for different user types