TP-LINK Access Point EAP110 802.11n, 2.4GHz, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, no PoE, Antenna type 2xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 40,02 € | |
| S2 | - / - | - | 39,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 69.00 mm |
| Gross height (mm): | 246.00 mm |
| Gross weight: | 0.432 kg |
| Gross width (mm): | 268.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 207.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.212 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | EAP110 |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas This wireless access point is specially designed for the high-density, most demanding business environments, including schools, hotels, and enterprises. Its "ceiling lamp" appearance and easy mounting design with chassis make it easy to be integrated seamlessly into any wall or ceiling surface to blend in with most interior decorations. EAP110 supports passive PoE to make deployment effortless and flexible. Funkcijos Supports passive PoE for convenient installation Ceiling mounting design with chassis make it easy to deploy on a wall or ceiling Captive portal provides one convenient method of authentication for Wi-Fi guests Multi-SSID divides multiple wireless networks for different users Enterprise class Wi-Fi security help to decrease network security threats |
| Gross depth (mm): | 69.00 mm |
| Gross height (mm): | 246.00 mm |
| Gross weight: | 0.432 kg |
| Gross width (mm): | 268.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 207.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.212 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | EAP110 |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
This wireless access point is specially designed for the high-density, most demanding business environments, including schools, hotels, and enterprises. Its "ceiling lamp" appearance and easy mounting design with chassis make it easy to be integrated seamlessly into any wall or ceiling surface to blend in with most interior decorations. EAP110 supports passive PoE to make deployment effortless and flexible.
Funkcijos
Supports passive PoE for convenient installation
Ceiling mounting design with chassis make it easy to deploy on a wall or ceiling
Captive portal provides one convenient method of authentication for Wi-Fi guests
Multi-SSID divides multiple wireless networks for different users
Enterprise class Wi-Fi security help to decrease network security threats