TP-LINK AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 802.11ac, 2.4GHz/5GHz, 800+1733 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, no PoE, Antenna type 4xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 2026-06-05 - / 3 vnt. | - | 95,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xExternal |
| Producer product name: | RE650 |
| Producer product family: | AC2600 Wi-Fi Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 800+1733 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xExternal |
| Producer product name: | RE650 |
| Producer product family: | AC2600 Wi-Fi Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 800+1733 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | |
| Warranty: | 36 month(s) |