TP-LINK AC2200 Tri-Band Smart Home Syst
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO M9 PLUS(2-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO M9 PLUS(2-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 299,96 € | ||
| S1 | - / - | 306,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco M9 Plus - Wi-Fi system - Wi-Fi 5, Bluetooth, ZigBee Home Automation 1.2 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 2 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 4,500 sq.ft |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, ZigBee, |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 2134 Mbps |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP, DDNS |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 14.4 cm x 14.4 cm x 6.4 cm |
| System requirements: | Android 4.3 or later, Apple iOS 8.0 or higher |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Deco is a simply way to guarantee a strong Wi-Fi signal in every corner of your home up to 4,500 square feet. Enjoy fast and secure Tri-Band Wi-Fi no matter how many devices you have. Deco M9 Plus connects and controls your smart home devices as a hub, no need for additional hub. Funkcijos Deco uses a system of units to achieve seamless whole-home Wi-Fi coverage - eliminate weak signal areas once and for all With advanced Deco Mesh Technology, units work together to form one unified whole-home network with the same network name Deco automatically chooses great connection for your device as you move throughout your home A Deco M9 Plus two-pack delivers Wi-Fi to an area of up to 4500 square feet A dynamic backhaul up to 1.5 Gbps ensures you have fast, stable connections throughout your home Deco M9 Plus acts as a hub for your wireless and smart home devices Deco can handle traffic from even the busiest of networks, providing lag-free Wi-Fi connection for over 100 devices TP-Link HomeCare provides personalized security features, including Parental Controls, built-in Antivirus and Quality of Service (QoS) |
| Product description: | TP-Link Deco M9 Plus - Wi-Fi system - Wi-Fi 5, Bluetooth, ZigBee Home Automation 1.2 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 2 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 4,500 sq.ft |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, ZigBee, |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 2134 Mbps |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP, DDNS |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 14.4 cm x 14.4 cm x 6.4 cm |
| System requirements: | Android 4.3 or later, Apple iOS 8.0 or higher |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Deco is a simply way to guarantee a strong Wi-Fi signal in every corner of your home up to 4,500 square feet. Enjoy fast and secure Tri-Band Wi-Fi no matter how many devices you have. Deco M9 Plus connects and controls your smart home devices as a hub, no need for additional hub.
Funkcijos
Deco uses a system of units to achieve seamless whole-home Wi-Fi coverage - eliminate weak signal areas once and for all
With advanced Deco Mesh Technology, units work together to form one unified whole-home network with the same network name
Deco automatically chooses great connection for your device as you move throughout your home
A Deco M9 Plus two-pack delivers Wi-Fi to an area of up to 4500 square feet
A dynamic backhaul up to 1.5 Gbps ensures you have fast, stable connections throughout your home
Deco M9 Plus acts as a hub for your wireless and smart home devices
Deco can handle traffic from even the busiest of networks, providing lag-free Wi-Fi connection for over 100 devices
TP-Link HomeCare provides personalized security features, including Parental Controls, built-in Antivirus and Quality of Service (QoS)