TP-LINK AC1900 Wi-Fi Range Extender RE550 802.11ac, 2GHz/5GHz, 600+1300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, no PoE, Antenna type 3xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 62,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 202.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 136.00 g |
| Plastic (No PET): | 34.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 3xExternal |
| Producer product name: | RE550 |
| Producer product family: | AC1900 Wi-Fi Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 600+1300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2GHz/5GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | Mesh support |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 202.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 136.00 g |
| Plastic (No PET): | 34.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 3xExternal |
| Producer product name: | RE550 |
| Producer product family: | AC1900 Wi-Fi Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 600+1300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2GHz/5GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | Mesh support |
| Warranty: | 36 month(s) |