TP-LINK AC1900 Whole Home Mesh
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): DECO S7(3-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO S7(3-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 157,16 € | |
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. |
- | 160,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco S7 V1.6 - Wi-Fi system - Wi-Fi 5 - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wan ports qty: | 3 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1900 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 600 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1300 |
| Capacity: | Connected devices: 100+ |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | IPv4, IPv6 |
| Features: | IGMP snooping, IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Access Control List (ACL) su |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11v |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 9.07 cm x 9.07 cm x 16.23 cm |
| Weight: | 1.07 kg |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The TP-Link Deco S7 V1.6 is a versatile Wi-Fi system designed to support over 100 connected devices, making it suitable for homes with extensive smart technology. With a data transfer rate of 1900 Mbps and three internal antennas, seamless connectivity is ensured throughout your living or working space. The Deco S7 can operate efficiently in temperatures ranging from 0 °C to 40 °C and offers extensive humidity tolerance, ensuring reliable performance in various environments. Equipped with features like dual-band support, 3x3:3 MU-MIMO technology, and beamforming, this device enhances your Wi-Fi coverage and overall network performance. Parental controls and access control lists provide extra security, while seamless roaming allows devices to maintain strong connections as you move throughout your space. Enjoy easy management through voice control via Alexa and benefit from remote management capabilities with IPv4 and IPv6 support. Funkcijos 1900 Mbps Wi-Fi speed Connect 100+ devices Boosted seamless coverage |
| Product description: | TP-Link Deco S7 V1.6 - Wi-Fi system - Wi-Fi 5 - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wan ports qty: | 3 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1900 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 600 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1300 |
| Capacity: | Connected devices: 100+ |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | IPv4, IPv6 |
| Features: | IGMP snooping, IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Access Control List (ACL) su |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11v |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 9.07 cm x 9.07 cm x 16.23 cm |
| Weight: | 1.07 kg |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The TP-Link Deco S7 V1.6 is a versatile Wi-Fi system designed to support over 100 connected devices, making it suitable for homes with extensive smart technology. With a data transfer rate of 1900 Mbps and three internal antennas, seamless connectivity is ensured throughout your living or working space. The Deco S7 can operate efficiently in temperatures ranging from 0 °C to 40 °C and offers extensive humidity tolerance, ensuring reliable performance in various environments. Equipped with features like dual-band support, 3x3:3 MU-MIMO technology, and beamforming, this device enhances your Wi-Fi coverage and overall network performance. Parental controls and access control lists provide extra security, while seamless roaming allows devices to maintain strong connections as you move throughout your space. Enjoy easy management through voice control via Alexa and benefit from remote management capabilities with IPv4 and IPv6 support.
Funkcijos
1900 Mbps Wi-Fi speed
Connect 100+ devices
Boosted seamless coverage