TP-LINK AC1750 Wireless MU-MIMO Gig AP
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EAP265 HD
Prekės kodas (MPN): EAP265 HD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 163,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link EAP265 HD AC1750 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Wall / ceiling mountable |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | SSIDs total: 16 |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit, Gigabit Passive PoE Adapter |
| Os required: | Linux, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 20.55 cm x 18.15 cm x 3.71 cm |
Aprašymas Omada's Software Defined Networking (SDN) platform integrates network devices, including access points, switches, and gateways, providing 100% centralized cloud management. Omada creates a highly scalable network - all controlled from a single interface. Seamless wireless and wired connections are provided, ideal for use in hospitality, education, retail, offices, and more. Funkcijos Fast dual-band Wi-Fi High-density connectivity Integrated into Omada SDN Centralized management Seamless roaming PoE support Secure guest network |
| Product description: | TP-Link EAP265 HD AC1750 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Wall / ceiling mountable |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | SSIDs total: 16 |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit, Gigabit Passive PoE Adapter |
| Os required: | Linux, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 20.55 cm x 18.15 cm x 3.71 cm |
Aprašymas
Omada's Software Defined Networking (SDN) platform integrates network devices, including access points, switches, and gateways, providing 100% centralized cloud management. Omada creates a highly scalable network - all controlled from a single interface. Seamless wireless and wired connections are provided, ideal for use in hospitality, education, retail, offices, and more.
Funkcijos
Fast dual-band Wi-Fi
High-density connectivity
Integrated into Omada SDN
Centralized management
Seamless roaming
PoE support
Secure guest network