TP-LINK AC1350 Wireless Dual Band Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EC230-G1
Prekės kodas (MPN): EC230-G1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 44,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link EC230-G1 V1 - wireless router - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum throughput (5 GHz): 867 Mbps Maximum throughput (2.4 GHz): 450 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Remote management protocol: | TR-069, TR-098, TR-111, DHCP, TR-181, TR-143 |
| Features: | Firewall protection, Stateful Packet Inspection (SPI), parental control, Access Point operational mode, Wi |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 23 cm x 14.4 cm x 3.5 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10 |
Funkcijos MU-MIMO for 2 x faster connections Beamforming for better corverage Support Agile ACS EasyMesh Faster Wi-Fi for more device Gigabit Ethernet |
| Product description: | TP-Link EC230-G1 V1 - wireless router - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum throughput (5 GHz): 867 Mbps Maximum throughput (2.4 GHz): 450 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Remote management protocol: | TR-069, TR-098, TR-111, DHCP, TR-181, TR-143 |
| Features: | Firewall protection, Stateful Packet Inspection (SPI), parental control, Access Point operational mode, Wi |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 23 cm x 14.4 cm x 3.5 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10 |
Funkcijos
MU-MIMO for 2 x faster connections
Beamforming for better corverage
Support Agile ACS
EasyMesh
Faster Wi-Fi for more device
Gigabit Ethernet