TP-LINK AC1350 Ceiling Mount Dual-Band
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EAP223
Prekės kodas (MPN): EAP223
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 81,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Omada EAP223 V2 - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs (2.4 Ghz): 8 Maximum number of conf |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit |
| Os required: | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 20.55 cm x 18.15 cm x 3.71 cm |
Aprašymas TP-Link Omada EAP223 V2 is designed to enhance wireless connectivity in various environments. Featuring three omni-directional internal antennas, this wireless access point ensures comprehensive coverage and reliable connections. With support for multiple SSIDs and advanced management protocols, it caters to diverse network requirements, making it suitable for both home and office use. This device operates efficiently between 0°C and 40°C and is capable of managing humidity levels from 10% to 90%. Its passive PoE support and wall or ceiling mounting options provide flexibility in placement. Compliance with multiple standards such as FCC and RoHS ensures that it meets essential safety and environmental criteria, making it a reliable choice for network expansion. Funkcijos Fast dual-band Wi-Fi - simultaneous 450 Mbps on 2.4 GHz and 867 Mbps on 5 GHz totals 1317 Mbps Wi-Fi speeds Integrated into Omada SDN - Zero-Touch Provisioning (ZTP), Centralized Cloud Management, and intelligent monitoring Centralized management - cloud access and Omada app for ultra-convenience and easy management Seamless roaming - users can enjoy seamless streaming across locations with their devices switching effortlessly between access points PoE support - support both standard 802.3af and passive PoE for flexible installations Secure guest network - along with multiple authentication options (SMS/Voucher, etc.) and abundant wireless security technologies Advanced wireless tech - optimize network performance with MU-MIMO, Band Steering, Airtime Fairness and Beamforming technologies |
| Product description: | TP-Link Omada EAP223 V2 - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs (2.4 Ghz): 8 Maximum number of conf |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit |
| Os required: | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 20.55 cm x 18.15 cm x 3.71 cm |
Aprašymas
TP-Link Omada EAP223 V2 is designed to enhance wireless connectivity in various environments. Featuring three omni-directional internal antennas, this wireless access point ensures comprehensive coverage and reliable connections. With support for multiple SSIDs and advanced management protocols, it caters to diverse network requirements, making it suitable for both home and office use.
This device operates efficiently between 0°C and 40°C and is capable of managing humidity levels from 10% to 90%. Its passive PoE support and wall or ceiling mounting options provide flexibility in placement. Compliance with multiple standards such as FCC and RoHS ensures that it meets essential safety and environmental criteria, making it a reliable choice for network expansion.
Funkcijos
Fast dual-band Wi-Fi - simultaneous 450 Mbps on 2.4 GHz and 867 Mbps on 5 GHz totals 1317 Mbps Wi-Fi speeds
Integrated into Omada SDN - Zero-Touch Provisioning (ZTP), Centralized Cloud Management, and intelligent monitoring
Centralized management - cloud access and Omada app for ultra-convenience and easy management
Seamless roaming - users can enjoy seamless streaming across locations with their devices switching effortlessly between access points
PoE support - support both standard 802.3af and passive PoE for flexible installations
Secure guest network - along with multiple authentication options (SMS/Voucher, etc.) and abundant wireless security technologies
Advanced wireless tech - optimize network performance with MU-MIMO, Band Steering, Airtime Fairness and Beamforming technologies