TP-LINK AC1300 Whole-Home Wi-Fi Unit
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO M5(1-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO M5(1-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 102,67 € | |
| S1 | - / - | - | 105,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link DECO M5 - Wi-Fi system - Wi-Fi 5, Bluetooth - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | Router |
| Wi-fi system coverage: | Up to 4,500 sq.ft |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, DHCP server, IPv4 support, Stateful Packet |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 12 cm x 12 cm x 3.8 cm |
Aprašymas Average routers are designed to send Wi-Fi in all directions but don't always reach every room. Range extenders improve coverage but create multiple networks for you to navigate. Deco M5 uses several units working together to replace your router and create seamless Wi-Fi in every room. Deco includes three separate features in one device - seamless coverage, antivirus and parental controls. Not only do you get strong Wi-Fi in every room of your home, you also get the most secure whole-home Wi-Fi with HomeCare protecting every device. Funkcijos Antivirus protects every device from cyber threats Parental controls - keep your family safe while online Quality of service - prioritize devices and applications |
| Product description: | TP-Link DECO M5 - Wi-Fi system - Wi-Fi 5, Bluetooth - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | Router |
| Wi-fi system coverage: | Up to 4,500 sq.ft |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, DHCP server, IPv4 support, Stateful Packet |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 12 cm x 12 cm x 3.8 cm |
Aprašymas
Average routers are designed to send Wi-Fi in all directions but don't always reach every room. Range extenders improve coverage but create multiple networks for you to navigate. Deco M5 uses several units working together to replace your router and create seamless Wi-Fi in every room. Deco includes three separate features in one device - seamless coverage, antivirus and parental controls. Not only do you get strong Wi-Fi in every room of your home, you also get the most secure whole-home Wi-Fi with HomeCare protecting every device.
Funkcijos
Antivirus protects every device from cyber threats
Parental controls - keep your family safe while online
Quality of service - prioritize devices and applications