TP-LINK AC1300 MU-MIMO Wi-Fi Router EC225-G5 802.11ac, 400+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, Antenna type External
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EC225-G5
Prekės kodas (MPN): EC225-G5
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 38,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 35.00 mm |
| Gross height (mm): | 230.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 144.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | EC225-G5 |
| Producer product family: | AC1300 MU-MIMO Wi-Fi Router |
| Gross depth master carton: | 390 mm |
| Gross width master carton: | 360 mm |
| Gross height master carton: | 207 mm |
| Net weight master carton: | 4.34 kg |
| Tare weight master carton: | 0.494 kg |
| Palette Qty: | 590 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | External |
| Antennas quantity: | 4 |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 400+867 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| WAN connection: | 1 x 10/100Mbps WAN port |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 35.00 mm |
| Gross height (mm): | 230.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 144.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | EC225-G5 |
| Producer product family: | AC1300 MU-MIMO Wi-Fi Router |
| Gross depth master carton: | 390 mm |
| Gross width master carton: | 360 mm |
| Gross height master carton: | 207 mm |
| Net weight master carton: | 4.34 kg |
| Tare weight master carton: | 0.494 kg |
| Palette Qty: | 590 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | External |
| Antennas quantity: | 4 |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 400+867 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| WAN connection: | 1 x 10/100Mbps WAN port |
| Warranty: | 36 month(s) |