TP-LINK AC1300 Mini Dual Band Wi-Fi USB
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER T3U NANO
Prekės kodas (MPN): ARCHER T3U NANO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 17,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer T3U Nano - network adapter - USB 2.0 |
| Device type: | Network adapter |
| Form factor: | External |
| Interface (bus) type: | USB 2.0 |
| Dimensions (wxdxh): | 1.985 cm x 1.57 cm x 0.739 cm |
| Data link protocol: | Wi-Fi 5 |
| Data transfer rate: | 1300 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 400 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 867 M |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| System requirements: | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
Funkcijos Ultimate Wi-Fi throughput - up to 1300 Mbps with 400 Mbps on 2.4 GHz and 867 Mbps on 5 GHz, upgrade your devices to higher Wi-Fi AC speeds Dual-band connection - 2.4 GHz and 5 GHz bands for flexible connectivity, allowing your devices to work with the latest dual-band Wi-Fi router for faster speeds and extended range MU-MIMO technology - provides a highly efficient Wi-Fi connection Nano design - small and discreet, so you can plug it in and forget it's even there System compatibility - support for Windows 11/10/8.1/8/7, Mac OS 10.15 and earlier |
| Product description: | TP-Link Archer T3U Nano - network adapter - USB 2.0 |
| Device type: | Network adapter |
| Form factor: | External |
| Interface (bus) type: | USB 2.0 |
| Dimensions (wxdxh): | 1.985 cm x 1.57 cm x 0.739 cm |
| Data link protocol: | Wi-Fi 5 |
| Data transfer rate: | 1300 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 400 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 867 M |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| System requirements: | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
Funkcijos
Ultimate Wi-Fi throughput - up to 1300 Mbps with 400 Mbps on 2.4 GHz and 867 Mbps on 5 GHz, upgrade your devices to higher Wi-Fi AC speeds
Dual-band connection - 2.4 GHz and 5 GHz bands for flexible connectivity, allowing your devices to work with the latest dual-band Wi-Fi router for faster speeds and extended range
MU-MIMO technology - provides a highly efficient Wi-Fi connection
Nano design - small and discreet, so you can plug it in and forget it's even there
System compatibility - support for Windows 11/10/8.1/8/7, Mac OS 10.15 and earlier