TP-LINK AC1200 Wireless MU-MIMO Wi-Fi Router Archer C64 802.11ac, 867+400 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antenna type 4 x Fixed
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 39,01 € | |
| S2 | - / - | - | 36,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 32.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+400 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4 x Fixed |
| Producer product name: | Archer C64 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless MU-MIMO Wi-Fi Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Wi-Fi standards: | |
| Other features: | AP Mode; 1× Gigabit WAN Port; 4× Gigabit LAN Ports |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos 802.11ac Wave2 Wi-Fi - 867 Mbps on the 5GHz band and 400 Mbps on the 2.4GHz band Boosted Wi-Fi coverage - four antennas provide stable wireless connections and optimal coverage MU-MIMO achieves twice the efficiency by communicating with up to two devices at once Beamforming technology delivers a highly efficient wireless connection Supports Access Point mode to create a new Wi-Fi access point Smart Connect directs clients to the less congested band and Airtime Fairness optimizes the time usage Easy network management at your fingertips with TP-Link Tether |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 32.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+400 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4 x Fixed |
| Producer product name: | Archer C64 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless MU-MIMO Wi-Fi Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Wi-Fi standards: | |
| Other features: | AP Mode; 1× Gigabit WAN Port; 4× Gigabit LAN Ports |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos
802.11ac Wave2 Wi-Fi - 867 Mbps on the 5GHz band and 400 Mbps on the 2.4GHz band
Boosted Wi-Fi coverage - four antennas provide stable wireless connections and optimal coverage
MU-MIMO achieves twice the efficiency by communicating with up to two devices at once
Beamforming technology delivers a highly efficient wireless connection
Supports Access Point mode to create a new Wi-Fi access point
Smart Connect directs clients to the less congested band and Airtime Fairness optimizes the time usage
Easy network management at your fingertips with TP-Link Tether