TP-LINK AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point EAP225 802.11ac, 2.4 GHz/5 GHz, 867+300 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, PoE in, Antenna type 2xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 90,04 € | |
| S2 | - / - | - | 97,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 65.00 mm |
| Gross height (mm): | 228.00 mm |
| Gross weight: | 0.79 kg |
| Gross width (mm): | 340.00 mm |
| Net weight: | 0.52 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 9.00 g |
| Plastic (No PET): | 259.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Producer product name: | EAP225 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas 802.11k and 802.11v seamless roaming provide seamless switching to the access point with optimal signal when moving between APs. Omada Mesh technology enables wireless connectivity between access points for extended range, making wireless deployments more flexible and convenient. Funkcijos Durable, weatherproof enclosure for outdoor Wi-Fi applications Up to 1200Mbps with 2×2 MIMO technology Omada Mesh Technology enables wireless connectivity between APs for extended range, making wireless deployments more flexible and convenient Supports Seamless Roaming to smooth the video playbacks and voice calls when moving between locations High transmission power and high gain antennas provide a long-range coverage area Free cloud centralized management and Omada app for ultra-convenience and easy management Captive portal provides a convenient method for guest authentication Facebook Wi-Fi and SMS authentication help to boost your business 802.3af/Passive PoE (PoE adapter included) compatible and simple mounting design allow for flexible deployment and convenient installation |
| Gross depth (mm): | 65.00 mm |
| Gross height (mm): | 228.00 mm |
| Gross weight: | 0.79 kg |
| Gross width (mm): | 340.00 mm |
| Net weight: | 0.52 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 9.00 g |
| Plastic (No PET): | 259.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Producer product name: | EAP225 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
802.11k and 802.11v seamless roaming provide seamless switching to the access point with optimal signal when moving between APs. Omada Mesh technology enables wireless connectivity between access points for extended range, making wireless deployments more flexible and convenient.
Funkcijos
Durable, weatherproof enclosure for outdoor Wi-Fi applications
Up to 1200Mbps with 2×2 MIMO technology
Omada Mesh Technology enables wireless connectivity between APs for extended range, making wireless deployments more flexible and convenient
Supports Seamless Roaming to smooth the video playbacks and voice calls when moving between locations
High transmission power and high gain antennas provide a long-range coverage area
Free cloud centralized management and Omada app for ultra-convenience and easy management
Captive portal provides a convenient method for guest authentication
Facebook Wi-Fi and SMS authentication help to boost your business
802.3af/Passive PoE (PoE adapter included) compatible and simple mounting design allow for flexible deployment and convenient installation