TP-LINK AC1200 Wireless Gigabit Router Archer C6U 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antennas quantity 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 50,86 € | |
| S2 | - / - | - | 50,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 82.00 mm |
| Gross weight: | 0.84 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 272.00 g |
| Plastic (No PET): | 68.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | 1× USB 2.0 |
| Antenna type: | External |
| Producer product name: | Archer C6U |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Gigabit Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The Archer C6U creates a reliable and blazing-fast network powered by 802.11ac Wi-Fi technology. The 2.4GHz band delivers speeds up to 300Mbps, ready for everyday tasks like emailing and web browsing, while the 5GHz band delivers speeds up to 867Mbps, ideal for HD video streaming and lag-free online gaming. Funkcijos Supports 802.11ac standard Simultaneous 2.4GHz 300 Mbps and 5GHz 867 Mbps connections for 1200 Mbps of total available bandwidth 4 external antennas and one internal antenna provide stable wireless connections and optimal coverage Easy network management at your fingertips with TP-Link Tether MU-MIMO achieves 2X efficiency by communicating with up to 2 devices at once Beamforming technology delivers wider wireless coverage Supports Access Point mode to create a new Wi-Fi access point |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 82.00 mm |
| Gross weight: | 0.84 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 272.00 g |
| Plastic (No PET): | 68.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | 1× USB 2.0 |
| Antenna type: | External |
| Producer product name: | Archer C6U |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Gigabit Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The Archer C6U creates a reliable and blazing-fast network powered by 802.11ac Wi-Fi technology. The 2.4GHz band delivers speeds up to 300Mbps, ready for everyday tasks like emailing and web browsing, while the 5GHz band delivers speeds up to 867Mbps, ideal for HD video streaming and lag-free online gaming.
Funkcijos
Supports 802.11ac standard
Simultaneous 2.4GHz 300 Mbps and 5GHz 867 Mbps connections for 1200 Mbps of total available bandwidth
4 external antennas and one internal antenna provide stable wireless connections and optimal coverage
Easy network management at your fingertips with TP-Link Tether
MU-MIMO achieves 2X efficiency by communicating with up to 2 devices at once
Beamforming technology delivers wider wireless coverage
Supports Access Point mode to create a new Wi-Fi access point