TP-LINK AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router EC220-G5 802.11ac, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, Antenna type 4xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 32,01 € | |
| S2 | - / - | - | 39,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Antenna type: | 4xExternal |
| Producer product name: | EC220-G5 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Antennas quantity: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Gross depth master carton: | 390 mm |
| Gross width master carton: | 245 mm |
| Gross height master carton: | 395 mm |
| Net weight master carton: | 4.765 kg |
| Tare weight master carton: | 0.642 kg |
Funkcijos Upgrade to 5th generation Wi-Fi, 300Mbps at 2.4GHz + 867Mbps at 5GHz dual band Easy remote management, TR-069 protocol enables an operator to remotely configure and manage end-user devices IPv6: compatible with IPv6 (Internet Protocol version 6 IPTV: supports IGMP Proxy/Snooping, Bridge and Tag VLAN to optimize IPTV streaming Full Gigabit ports, support 1000Mbps WAN port and four 1000Mbps LAN port, for ultrafast data transfer speeds |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Antenna type: | 4xExternal |
| Producer product name: | EC220-G5 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Antennas quantity: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Gross depth master carton: | 390 mm |
| Gross width master carton: | 245 mm |
| Gross height master carton: | 395 mm |
| Net weight master carton: | 4.765 kg |
| Tare weight master carton: | 0.642 kg |
Funkcijos
Upgrade to 5th generation Wi-Fi, 300Mbps at 2.4GHz + 867Mbps at 5GHz dual band
Easy remote management, TR-069 protocol enables an operator to remotely configure and manage end-user devices
IPv6: compatible with IPv6 (Internet Protocol version 6
IPTV: supports IGMP Proxy/Snooping, Bridge and Tag VLAN to optimize IPTV streaming
Full Gigabit ports, support 1000Mbps WAN port and four 1000Mbps LAN port, for ultrafast data transfer speeds