TP-LINK AC1200 Wireless Dual Band 4G LTE Router | Archer MR402 | 802.11ac | 10/100 Mbit/s | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 79,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 307.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.74 kg |
| Gross width (mm): | 223.00 mm |
| Net weight: | 0.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 180 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | Archer MR402 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Dual Band 4G LTE Router |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 307.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.74 kg |
| Gross width (mm): | 223.00 mm |
| Net weight: | 0.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 180 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | Archer MR402 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Dual Band 4G LTE Router |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |