TP-LINK AC1200 Whole Home Mesh WiFi System Deco M4 (1-pack) 802.11ac, 867+300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, Mesh Support Yes, MU-MiMO Yes, Antenna type 2xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 50,02 € | |
| S2 | - / - | - | 49,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Gross width (mm): | 241.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | Deco M4 (1-pack) |
| Producer product family: | AC1200 Whole Home Mesh WiFi System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Deco uses a system of units to achieve seamless whole-home Wi-Fi coverage - eliminate weak signal areas once and for all! With advanced Deco Mesh Technology, units work together to form a unified network with a single network name. Devices automatically switch between Decos as you move through your home for the fastest possible speeds. A Deco M4 two-pack delivers Wi-Fi to an area of up to 2,800 square feet. And if that's not enough, simply add more Decos to the network anytime to increase coverage. Funkcijos Deco M4 provides fast and stable connections with speeds of up to 1167 Mbps and works with major internet service provider (ISP) and modem Deco can handle traffic from even the busiest of networks, providing lag-free connections for up to 100 devices Parental Controls limits online time and block inappropriate websites according to unique profiles created for each family member Setup is easier than ever with the Deco app there to walk you through every step |
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Gross width (mm): | 241.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | Deco M4 (1-pack) |
| Producer product family: | AC1200 Whole Home Mesh WiFi System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Deco uses a system of units to achieve seamless whole-home Wi-Fi coverage - eliminate weak signal areas once and for all! With advanced Deco Mesh Technology, units work together to form a unified network with a single network name. Devices automatically switch between Decos as you move through your home for the fastest possible speeds.
A Deco M4 two-pack delivers Wi-Fi to an area of up to 2,800 square feet. And if that's not enough, simply add more Decos to the network anytime to increase coverage.
Funkcijos
Deco M4 provides fast and stable connections with speeds of up to 1167 Mbps and works with major internet service provider (ISP) and modem
Deco can handle traffic from even the busiest of networks, providing lag-free connections for up to 100 devices
Parental Controls limits online time and block inappropriate websites according to unique profiles created for each family member
Setup is easier than ever with the Deco app there to walk you through every step