TP-LINK AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO M3(2-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO M3(2-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 80,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco M3 - 2 Pack - Wi-Fi system - Wi-Fi 5 - desktop, wall-pluggable |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop, wall-pluggable |
| Wi-fi system components: | Router, extender |
| Wi-fi system coverage: | Up to 3,000 sq.ft |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1167 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 300 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 867 M |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Platform: | IFTTT |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, firmware upgradable, Wi-Fi Multimedia (WMM) |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| System requirements: | Android 4.3 or later, Apple iOS 9 or later |
Aprašymas Deco uses a system of units to achieve seamless whole-home Wi-Fi coverage - eliminate weak signal areas once and for all. Funkcijos Wi-Fi dead-zone killer Convenient plug-in Wi-Fi for additional coverage Seamless roaming with one Wi-Fi name |
| Product description: | TP-Link Deco M3 - 2 Pack - Wi-Fi system - Wi-Fi 5 - desktop, wall-pluggable |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop, wall-pluggable |
| Wi-fi system components: | Router, extender |
| Wi-fi system coverage: | Up to 3,000 sq.ft |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1167 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 300 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 867 M |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Platform: | IFTTT |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, firmware upgradable, Wi-Fi Multimedia (WMM) |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| System requirements: | Android 4.3 or later, Apple iOS 9 or later |
Aprašymas
Deco uses a system of units to achieve seamless whole-home Wi-Fi coverage - eliminate weak signal areas once and for all.
Funkcijos
Wi-Fi dead-zone killer
Convenient plug-in Wi-Fi for additional coverage
Seamless roaming with one Wi-Fi name