TP-LINK AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO E4(1-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO E4(1-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 41,17 € | |
| S1 | - / - | - | 41,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco E4 - wireless router - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router |
| Enclosure type: | Desktop |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1167 Mbps |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS |
| Platform: | IFTTT |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Features: | Content filtering, manageable, IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, firmware upg |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 9.07 cm x 9.07 cm x 19.05 cm |
| System requirements: | Android 4.3 or later, Apple iOS 9 or later |
Aprašymas Deco E4 is a simple way to guarantee a strong Wi-Fi signal in every corner of your home. Want more coverage? Simply add another Deco. Funkcijos Seamless roaming with one Wi-Fi name No more buffering Maximum wireless flexibility |
| Product description: | TP-Link Deco E4 - wireless router - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router |
| Enclosure type: | Desktop |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1167 Mbps |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS |
| Platform: | IFTTT |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Features: | Content filtering, manageable, IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, firmware upg |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 9.07 cm x 9.07 cm x 19.05 cm |
| System requirements: | Android 4.3 or later, Apple iOS 9 or later |
Aprašymas
Deco E4 is a simple way to guarantee a strong Wi-Fi signal in every corner of your home. Want more coverage? Simply add another Deco.
Funkcijos
Seamless roaming with one Wi-Fi name
No more buffering
Maximum wireless flexibility