TP-LINK AC1200 Whole-Home Hybrid Mesh
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO P9(3-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO P9(3-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 255,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco P9 - Wi-Fi system - Wi-Fi 5, Bluetooth - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 6,000 sq.ft |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1167 Mbps |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP, DDNS |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 9.07 cm x 9.07 cm x 19 cm |
| System requirements: | Android 4.3 or later, Apple iOS 8.0 or higher |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Deco P9 combines dual-band Wi-Fi and powerline to establish a stronger mesh network. Powerline technology uses your home's electrical wiring to create stronger connections between Deco units, reducing the impact of walls and other obstacles on signal and providing even faster network speeds and truly seamless coverage. The hybrid whole-home system delivers extended coverage up to 6,000 ft2/560 m2 with the help of the combination of dual-band Wi-Fi and powerline. Eliminate weak signal areas with whole-home Wi-Fi and no more searching around for a stable connection. TP-Link Mesh means Deco units work together to form one unified network. Your phone or tablet automatically connects to the fastest Deco as you move through your home, creating a truly seamless Wi-Fi experience. Funkcijos Wi-Fi + PLC Hybrid Mesh: Hybrid network boosts bandwidth effectively With powerline, there is no more walls or distance limits, enjoy home Wi-Fi everywhere Supports connection to 100+ devices |
| Product description: | TP-Link Deco P9 - Wi-Fi system - Wi-Fi 5, Bluetooth - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 6,000 sq.ft |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1167 Mbps |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP, DDNS |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 9.07 cm x 9.07 cm x 19 cm |
| System requirements: | Android 4.3 or later, Apple iOS 8.0 or higher |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Deco P9 combines dual-band Wi-Fi and powerline to establish a stronger mesh network. Powerline technology uses your home's electrical wiring to create stronger connections between Deco units, reducing the impact of walls and other obstacles on signal and providing even faster network speeds and truly seamless coverage.
The hybrid whole-home system delivers extended coverage up to 6,000 ft2/560 m2 with the help of the combination of dual-band Wi-Fi and powerline. Eliminate weak signal areas with whole-home Wi-Fi and no more searching around for a stable connection.
TP-Link Mesh means Deco units work together to form one unified network. Your phone or tablet automatically connects to the fastest Deco as you move through your home, creating a truly seamless Wi-Fi experience.
Funkcijos
Wi-Fi + PLC Hybrid Mesh: Hybrid network boosts bandwidth effectively
With powerline, there is no more walls or distance limits, enjoy home Wi-Fi everywhere
Supports connection to 100+ devices