TP-LINK AC1200 Dual Band Wall-Plate
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EAP225-WALL
Prekės kodas (MPN): EAP225-WALL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 72,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Omada EAP225-Wall - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Wall mountable |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs (2.4 Ghz): 8 Maximum number of conf |
| Included accessories: | Wall mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 8.6 cm x 1.97 cm x 14.3 cm |
Aprašymas More than just a wireless access point, EAP225-Wall acts as a switch and provides three standard Ethernet jacks together with a Power over Ethernet outlet, capable of powering wired devices such as IP phones, IP cameras, intercoms and more. The EAP225-Wall blends seamlessly into any business setting with a refined, minimalist appearance. A slimline design includes casing that's just 11 mm in thickness. EAP225-Wall delivers combined dual-band speeds of up to 1200Mbps. Armed with the latest 802.11ac Wave 2 MU-MIMO technology, it can exchange data with multiple clients at the same time to allow more devices to connect without any slowdown to the network. Funkcijos Easy-mount construction allows installation into standard EU/US-type data wall-box Compact, low-profile design fits discreetly with any existing interior style Free cloud management and Omada App supported for ultra-convenience and easy management Power over Ethernet (802.3af/802.3at) support makes deployment effortless and flexible Enterprise-class Wi-Fi security helps to decrease network security threats Provide secure guest network along with Facebook Wi-Fi/SMS authentication options and wireless isolation technology Supports management VLAN for an enhanced network management |
| Product description: | TP-Link Omada EAP225-Wall - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Wall mountable |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs (2.4 Ghz): 8 Maximum number of conf |
| Included accessories: | Wall mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 8.6 cm x 1.97 cm x 14.3 cm |
Aprašymas
More than just a wireless access point, EAP225-Wall acts as a switch and provides three standard Ethernet jacks together with a Power over Ethernet outlet, capable of powering wired devices such as IP phones, IP cameras, intercoms and more. The EAP225-Wall blends seamlessly into any business setting with a refined, minimalist appearance. A slimline design includes casing that's just 11 mm in thickness. EAP225-Wall delivers combined dual-band speeds of up to 1200Mbps. Armed with the latest 802.11ac Wave 2 MU-MIMO technology, it can exchange data with multiple clients at the same time to allow more devices to connect without any slowdown to the network.
Funkcijos
Easy-mount construction allows installation into standard EU/US-type data wall-box
Compact, low-profile design fits discreetly with any existing interior style
Free cloud management and Omada App supported for ultra-convenience and easy management
Power over Ethernet (802.3af/802.3at) support makes deployment effortless and flexible
Enterprise-class Wi-Fi security helps to decrease network security threats
Provide secure guest network along with Facebook Wi-Fi/SMS authentication options and wireless isolation technology
Supports management VLAN for an enhanced network management