TP-LINK AC1200 Dual Band Gigabit Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER C1200
Prekės kodas (MPN): ARCHER C1200
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 58,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer C1200 - wireless router - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1200 Mbps |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, FTP, DHCP, DDNS, Bigpond |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | DoS attack prevention, print server, MAC address filtering, IPv6 support, parental control, firmware upgra |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 24.3 cm x 3.25 cm x 16.06 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1, Wind |
Aprašymas The Archer C1200 creates a reliable, blazing-fast network, using powerful 802.11ac Wi-Fi technology. Now you can enjoy streaming HD video and lag-free online gaming on the clear 5 GHz band while using the 2.4 GHz band for everyday tasks, such as checking email and web browsing. Funkcijos Enjoy smooth online gaming and video streaming with dual-band Wi-Fi 3 external antennas greatly expand wireless coverage Lightning-fast wired connections using four Gigabit Ethernet ports 1 USB port supports storage and file sharing Easy setup and management |
| Product description: | TP-Link Archer C1200 - wireless router - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1200 Mbps |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, FTP, DHCP, DDNS, Bigpond |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | DoS attack prevention, print server, MAC address filtering, IPv6 support, parental control, firmware upgra |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 24.3 cm x 3.25 cm x 16.06 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1, Wind |
Aprašymas
The Archer C1200 creates a reliable, blazing-fast network, using powerful 802.11ac Wi-Fi technology. Now you can enjoy streaming HD video and lag-free online gaming on the clear 5 GHz band while using the 2.4 GHz band for everyday tasks, such as checking email and web browsing.
Funkcijos
Enjoy smooth online gaming and video streaming with dual-band Wi-Fi
3 external antennas greatly expand wireless coverage
Lightning-fast wired connections using four Gigabit Ethernet ports
1 USB port supports storage and file sharing
Easy setup and management