TP-LINK 8-Port 2.5G Desktop Switch TL-SG108-M2 Unmanaged, Desktop, Power supply type External, Ethernet LAN (RJ-45) ports 8
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 103,38 € | |
| S2 | - / - | - | 101,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 315.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.35 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 0.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG108-M2 |
| Producer product family: | 8-Port 2.5G Desktop Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 2.5 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | Steel case |
| Other features: | Desktop/wall-mounting design |
Aprašymas As the flagship 2.5G products, the 5/8-Port desktop switches with 5/8x 2.5-Gigabit ports unlock the highest performance of your Multi-Gig bandwidth and devices and provide up to 25/40 Gbps of switching capacity. Auto-negotiation 3-speed (100Mb/1G/2.5G) connections sense the link speeds and intelligently adjust for compatibility and optimal performance for all your devices, including 2.5G NAS, 2.5G PCIe adapter, gaming console, VR gaming, 2.5G Wi-Fi 6 AP, 4K video, desktop, and more. Funkcijos Eight 2.5 Gbps ports Super-fast connections Ideal for various scenarios Hassle-free cabling Silent operation Plug and Play Metal casing |
| Gross depth (mm): | 315.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.35 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 0.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG108-M2 |
| Producer product family: | 8-Port 2.5G Desktop Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 2.5 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | Steel case |
| Other features: | Desktop/wall-mounting design |
Aprašymas
As the flagship 2.5G products, the 5/8-Port desktop switches with 5/8x 2.5-Gigabit ports unlock the highest performance of your Multi-Gig bandwidth and devices and provide up to 25/40 Gbps of switching capacity. Auto-negotiation 3-speed (100Mb/1G/2.5G) connections sense the link speeds and intelligently adjust for compatibility and optimal performance for all your devices, including 2.5G NAS, 2.5G PCIe adapter, gaming console, VR gaming, 2.5G Wi-Fi 6 AP, 4K video, desktop, and more.
Funkcijos
Eight 2.5 Gbps ports
Super-fast connections
Ideal for various scenarios
Hassle-free cabling
Silent operation
Plug and Play
Metal casing