TP-LINK 8-Port 10/100Mbps+3-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+ TL-SL1311P Unmanaged, Desktop, Ethernet LAN (RJ-45) ports 8
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 50,86 € | |
| S2 | - / - | - | 52,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 315.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 2.60 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 2.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Producer product name: | TL-SL1311P |
| Form factor: | Desktop |
| Producer product family: | 8-Port 10/100Mbps+3-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+ |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Tare other: | 2.00 g |
| Gross depth master carton: | 510 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 15.89 kg |
| Tare weight master carton: | 1.043 kg |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Palette Qty: | 163 pc(s) |
Aprašymas TL-SL1311P is an 8-Port 10/100Mbps + 3-port Gigabit Desktop Switch with 8-port PoE+. Just Plug-and-Play with PoE Transmission for Surveillance up to 250 m. The total 65 W PoE power budget for the 8x PoE+ ports open up a wide range of applications, such as surveillance for offices, dormitories, and small businesses. Funkcijos 8x 10/100 Mbps RJ45 ports, 2x Gigabit RJ45 ports, 1x Gigabit SFP port 8x PoE+ ports transfer data and power on individual cables Works with IEEE 802.3af/at compliant PDs Supports PoE power up to 30 W for each PoE port Supports PoE power up to 65 W for 8 PoE ports Up to 250 m data and power transmitting range under extend mode Isolation mode allows one-click client traffic separation for higher security and performance PoE auto recovery guarantees stable operation of PoE devices by automatically rebooting the dropped or unresponsive PD devices Fanless design reduces power consumption and works silently in its location Plug-and-Play with no configuration required |
| Gross depth (mm): | 315.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 2.60 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 2.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Producer product name: | TL-SL1311P |
| Form factor: | Desktop |
| Producer product family: | 8-Port 10/100Mbps+3-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+ |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Tare other: | 2.00 g |
| Gross depth master carton: | 510 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 15.89 kg |
| Tare weight master carton: | 1.043 kg |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Palette Qty: | 163 pc(s) |
Aprašymas
TL-SL1311P is an 8-Port 10/100Mbps + 3-port Gigabit Desktop Switch with 8-port PoE+. Just Plug-and-Play with PoE Transmission for Surveillance up to 250 m. The total 65 W PoE power budget for the 8x PoE+ ports open up a wide range of applications, such as surveillance for offices, dormitories, and small businesses.
Funkcijos
8x 10/100 Mbps RJ45 ports, 2x Gigabit RJ45 ports, 1x Gigabit SFP port
8x PoE+ ports transfer data and power on individual cables
Works with IEEE 802.3af/at compliant PDs
Supports PoE power up to 30 W for each PoE port
Supports PoE power up to 65 W for 8 PoE ports
Up to 250 m data and power transmitting range under extend mode
Isolation mode allows one-click client traffic separation for higher security and performance
PoE auto recovery guarantees stable operation of PoE devices by automatically rebooting the dropped or unresponsive PD devices
Fanless design reduces power consumption and works silently in its location
Plug-and-Play with no configuration required