TP-LINK 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Network Switch LS108G Unmanaged, Desktop
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d.5 vnt. 2026-05-28 2 / 5 vnt. | - | 23,34 € | |
| S2 | - / - | - | 22,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190 mm |
| Gross height (mm): | 90 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 130 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6.00 g |
| Plastic (No PET): | 144.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.002223 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | LS108G |
| Producer product family: | 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Network Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | Metal |
| Other features: |
Aprašymas The TP-Link LiteWave switches provide easy and affordable way to expand your wired network. They are easy to use and reliable. Funkcijos Durable metal casing Use where you need |
| Gross depth (mm): | 190 mm |
| Gross height (mm): | 90 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 130 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6.00 g |
| Plastic (No PET): | 144.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.002223 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | LS108G |
| Producer product family: | 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Network Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | Metal |
| Other features: |
Aprašymas
The TP-Link LiteWave switches provide easy and affordable way to expand your wired network. They are easy to use and reliable.
Funkcijos
Durable metal casing
Use where you need