TP-LINK 600Mbps 4G LTE-Advanced Mobile Wi-Fi | M7650 | 802.11ac | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 210,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 149.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 101.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 957 pc(s) |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Producer product name: | M7650 |
| Producer product family: | 600Mbps 4G LTE-Advanced Mobile Wi-Fi |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 149.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 101.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 957 pc(s) |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Producer product name: | M7650 |
| Producer product family: | 600Mbps 4G LTE-Advanced Mobile Wi-Fi |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |