TP-LINK 5GHz 300Mbps 13dBi Outdoor CPE CPE510 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Antenna type 1xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 65,03 € | |
| S2 | - / - | - | 63,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 106.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 132.00 mm |
| Net weight: | 0.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | CPE510 |
| Producer product family: | 5GHz 300Mbps 13dBi Outdoor CPE |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | 1xInternal |
| Antennas quantity: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n |
| USB ports quantity: | |
| WAN connection: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas TP-LINK’s 5GHz 300Mbps 13dBi outdoor CPE, the CPE510 is dedicated to cost effective solutions for outdoor wireless networking applications. With its centralized management application, it is flexible and ideal for point-to-point, point-to-multipoint and outdoor Wi-Fi coverage applications. Professional performance, coupled with user-friendly design, makes CPE510 an ideal choice for both business and home users. Funkcijos Built-in 13dBi dual-polarized antenna Directional antenna 6000V Lightning protection 15KV ESD protection Weather proof enclosure Passive PoE adapter |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 106.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 132.00 mm |
| Net weight: | 0.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | CPE510 |
| Producer product family: | 5GHz 300Mbps 13dBi Outdoor CPE |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | 1xInternal |
| Antennas quantity: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n |
| USB ports quantity: | |
| WAN connection: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
TP-LINK’s 5GHz 300Mbps 13dBi outdoor CPE, the CPE510 is dedicated to cost effective solutions for outdoor wireless networking applications. With its centralized management application, it is flexible and ideal for point-to-point, point-to-multipoint and outdoor Wi-Fi coverage applications. Professional performance, coupled with user-friendly design, makes CPE510 an ideal choice for both business and home users.
Funkcijos
Built-in 13dBi dual-polarized antenna
Directional antenna 6000V
Lightning protection
15KV ESD protection
Weather proof enclosure
Passive PoE adapter