TP-LINK 5GHz 150Mbps 23dBi Outdoor CPE CPE605 802.11n, 150 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Antenna type 1xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 58,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 328.00 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 1.42 kg |
| Gross width (mm): | 155.00 mm |
| Net weight: | 1.12 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | CPE605 |
| Producer product family: | 5GHz 150Mbps 23dBi Outdoor CPE |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | No |
| Antenna type: | 1xInternal |
| Antennas quantity: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 150 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n |
| USB ports quantity: | |
| WAN connection: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 328.00 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 1.42 kg |
| Gross width (mm): | 155.00 mm |
| Net weight: | 1.12 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | CPE605 |
| Producer product family: | 5GHz 150Mbps 23dBi Outdoor CPE |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | No |
| Antenna type: | 1xInternal |
| Antennas quantity: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 150 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n |
| USB ports quantity: | |
| WAN connection: | |
| Warranty: | 36 month(s) |