TP-LINK 5G AX3000 Whole Home Mesh Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X50-5G(1-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X50-5G(1-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 406,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X50-5G V1 - Wi-Fi system - WWAN - Wi-Fi 6 - 3G, 4G, 5G - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh - wireless cellular modem |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | Router |
| Wi-fi system coverage: | Up to 2,500 sq.ft |
| Mobile communication protocol: | FDD LTE, TDD LTE, 5G |
| Generation: | 3G, 4G, 5G |
| Cellular band: | LTE B3, LTE B7, LTE B20, LTE B1, LTE B5, LTE B28, LTE B8, LTE B40, LTE B41, LTE B38, LTE B42, LTE B43, 5G |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ether |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 3 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: 150+ |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa - indirect |
| Features: | Auto-sensing per device, parental control, Access Point operational mode, QoS, port forwarding, reset butt |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.8 A |
| Dimensions (wxdxh): | 13 cm x 12.3 cm x 21.05 cm |
| Weight: | 0.74 kg |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Superior mesh Wi-Fi, everywhere. 5G AX3000 whole-home mesh Wi-Fi 6 gateway. Funkcijos Excellent 5G AX3000 dual band Al-driven mesh Seamless roaming Advanced wired performance HomeShield |
| Product description: | TP-Link Deco X50-5G V1 - Wi-Fi system - WWAN - Wi-Fi 6 - 3G, 4G, 5G - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh - wireless cellular modem |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | Router |
| Wi-fi system coverage: | Up to 2,500 sq.ft |
| Mobile communication protocol: | FDD LTE, TDD LTE, 5G |
| Generation: | 3G, 4G, 5G |
| Cellular band: | LTE B3, LTE B7, LTE B20, LTE B1, LTE B5, LTE B28, LTE B8, LTE B40, LTE B41, LTE B38, LTE B42, LTE B43, 5G |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ether |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 3 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: 150+ |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa - indirect |
| Features: | Auto-sensing per device, parental control, Access Point operational mode, QoS, port forwarding, reset butt |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.8 A |
| Dimensions (wxdxh): | 13 cm x 12.3 cm x 21.05 cm |
| Weight: | 0.74 kg |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Superior mesh Wi-Fi, everywhere. 5G AX3000 whole-home mesh Wi-Fi 6 gateway.
Funkcijos
Excellent 5G
AX3000 dual band
Al-driven mesh
Seamless roaming
Advanced wired performance
HomeShield