TP-LINK 5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+ TL-SG105MPE Managed L2, Desktop, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 83,37 € | |
| S2 | - / - | - | 82,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 72.00 mm |
| Gross weight: | 1.90 kg |
| Gross width (mm): | 246.00 mm |
| Net weight: | 1.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Switch type: | Managed L2 |
| Producer product name: | TL-SG105MPE |
| Interface: | Five 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX |
| Form factor: | Desktop |
| Producer product family: | 5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+ |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Tare other: | 2.00 g |
| Gross depth master carton: | 510 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 15.89 kg |
| Tare weight master carton: | 1.043 kg |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Palette Qty: | 216 pc(s) |
Aprašymas The TL-SG105MPE is a 5-port Gigabit Easy Smart Switch with 4 PoE+ ports, represents a powerful upgrade from an unmanaged switch. It is designed especially for small businesses that require simple network management and PoE function. The TL-SG105MPE can connect and power up to four PoE devices, such as wireless access points (APs), IP cameras, and IP phones. Through its web-based user interface and management utility, the TL-SG105MPE offers a variety of useful features, including network monitoring, traffic prioritization, PoE Auto Recovery and enhanced QoS. Additionally, with port-based, tag-based and MTU VLAN, TL-SG105MPE can improve security and meet more network segmentation requirements. Funkcijos Power over Ethernet Effective management Easy to use |
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 72.00 mm |
| Gross weight: | 1.90 kg |
| Gross width (mm): | 246.00 mm |
| Net weight: | 1.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Switch type: | Managed L2 |
| Producer product name: | TL-SG105MPE |
| Interface: | Five 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX |
| Form factor: | Desktop |
| Producer product family: | 5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+ |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Tare other: | 2.00 g |
| Gross depth master carton: | 510 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 15.89 kg |
| Tare weight master carton: | 1.043 kg |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Palette Qty: | 216 pc(s) |
Aprašymas
The TL-SG105MPE is a 5-port Gigabit Easy Smart Switch with 4 PoE+ ports, represents a powerful upgrade from an unmanaged switch. It is designed especially for small businesses that require simple network management and PoE function. The TL-SG105MPE can connect and power up to four PoE devices, such as wireless access points (APs), IP cameras, and IP phones. Through its web-based user interface and management utility, the TL-SG105MPE offers a variety of useful features, including network monitoring, traffic prioritization, PoE Auto Recovery and enhanced QoS. Additionally, with port-based, tag-based and MTU VLAN, TL-SG105MPE can improve security and meet more network segmentation requirements.
Funkcijos
Power over Ethernet
Effective management
Easy to use