TP-LINK 4G LTE Router TL-MR6400 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, 4G, Antenna type 2xExternal, LTE cat 4
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): TL-MR6400
Prekės kodas (MPN): TL-MR6400
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 85,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 243 g |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross width (mm): | 307 mm |
| Gross height (mm): | 223 mm |
| Producer product name: | TL-MR6400 |
| Producer product family: | 4G LTE Router |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Antennas quantity: | |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi standards: | 802.11n |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 10 g |
| Embeeded battery: | No |
| USB ports quantity: | No USB |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Other features: | LTE cat 4 |
| Gross weight: | 0.66 kg |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Tare weight (kg): | 0.253 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 243 g |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross width (mm): | 307 mm |
| Gross height (mm): | 223 mm |
| Producer product name: | TL-MR6400 |
| Producer product family: | 4G LTE Router |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Antennas quantity: | |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi standards: | 802.11n |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 10 g |
| Embeeded battery: | No |
| USB ports quantity: | No USB |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Other features: | LTE cat 4 |
| Gross weight: | 0.66 kg |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Tare weight (kg): | 0.253 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |