TP-LINK 4G LTE Router TL-MR100 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, 4G, Antenna type 2xDetachable External Antennas
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 60,03 € | |
| S2 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. |
- | 59,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 290 mm |
| Gross height (mm): | 160 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 65 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.003016 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xDetachable External Antennas |
| Producer product name: | TL-MR100 |
| Producer product family: | 4G LTE Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas With an integrated 4G LTE modem and a built-in SIM card slot, all you need to do is inserting a micro SIM card and turning on the router. It has never been easier than enjoy a fast, stable Wi-Fi on 4G LTE network. Funkcijos Share your 4G LTE network Wi-Fi where you need it Reliable access for up to 32 devices simultaneously |
| Gross depth (mm): | 290 mm |
| Gross height (mm): | 160 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 65 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.003016 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xDetachable External Antennas |
| Producer product name: | TL-MR100 |
| Producer product family: | 4G LTE Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
With an integrated 4G LTE modem and a built-in SIM card slot, all you need to do is inserting a micro SIM card and turning on the router. It has never been easier than enjoy a fast, stable Wi-Fi on 4G LTE network.
Funkcijos
Share your 4G LTE network
Wi-Fi where you need it
Reliable access for up to 32 devices simultaneously