TP-LINK 4G+ LTE Router Archer MR600 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, 4G, Antenna type 2xDetachable, LTE cat 6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 153,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross width (mm): | 315 mm |
| Gross height (mm): | 240 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 265 g |
| Paper/Pasteboard: | 10 g |
| Other features: | LTE cat 6 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xDetachable |
| Producer product name: | Archer MR600 |
| Producer product family: | 4G+ LTE Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Net weight: | 0.579 kg |
| Tare weight (kg): | 0.275 kg |
| Gross weight: | 0.854 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.005292 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross width (mm): | 315 mm |
| Gross height (mm): | 240 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 265 g |
| Paper/Pasteboard: | 10 g |
| Other features: | LTE cat 6 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xDetachable |
| Producer product name: | Archer MR600 |
| Producer product family: | 4G+ LTE Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Net weight: | 0.579 kg |
| Tare weight (kg): | 0.275 kg |
| Gross weight: | 0.854 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.005292 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |