TP-LINK 4G LTE Router Archer MR200 802.11ac, 300+433 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, 4G, Antenna type 2xDetachable antennas, LTE cat 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 91,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 265 g |
| Volume (m3): | 0.004991 m³ |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross width (mm): | 307 mm |
| Gross height (mm): | 223 mm |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 9 g |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+433 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xDetachable antennas |
| Producer product name: | Archer MR200 |
| Producer product family: | 4G LTE Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Other features: | LTE cat 4 |
| Gross weight: | 0.72 kg |
| Net weight: | 0.283 kg |
| Tare weight (kg): | 0.274 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 265 g |
| Volume (m3): | 0.004991 m³ |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross width (mm): | 307 mm |
| Gross height (mm): | 223 mm |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 9 g |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+433 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xDetachable antennas |
| Producer product name: | Archer MR200 |
| Producer product family: | 4G LTE Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Other features: | LTE cat 4 |
| Gross weight: | 0.72 kg |
| Net weight: | 0.283 kg |
| Tare weight (kg): | 0.274 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |