TP-LINK 4G LTE Mobile Wi-Fi M7000 150+50 Mbit/s, Antenna type Internal, 1 x micro USB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 51,69 € | |
| S2 | - / - | - | 50,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 135.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 150+50 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | M7000 |
| Producer product family: | 4G LTE Mobile Wi-Fi |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 3G/4G data sharing |
| MU-MiMO: | No |
| USB ports quantity: | 1 x micro USB |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas The M7000 supports the latest generation 4G FDD/TDD-LTE networks, providing convenient carry-on Wi-Fi in most countries and regions. Now you can enjoy lag-free HD video, fast file downloads, and stable video chats regardless of where life takes. This compact device works seamlessly with an impressive range of wireless gadgets. The M7000 can easily share a 4G/3G connection with up to 10 wireless devices like tablets, laptops, and mobile phones at the same time. Funkcijos Share with friends internet access for up to 10 devices simultaneously 2000 mAh battery for 8 hours of usage Supports the latest generation 4G FDD/TDD-LTE, compatible with the network of most countries and regions Easy management with the tpMiFi App |
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 135.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 150+50 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | M7000 |
| Producer product family: | 4G LTE Mobile Wi-Fi |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 3G/4G data sharing |
| MU-MiMO: | No |
| USB ports quantity: | 1 x micro USB |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
The M7000 supports the latest generation 4G FDD/TDD-LTE networks, providing convenient carry-on Wi-Fi in most countries and regions. Now you can enjoy lag-free HD video, fast file downloads, and stable video chats regardless of where life takes.
This compact device works seamlessly with an impressive range of wireless gadgets. The M7000 can easily share a 4G/3G connection with up to 10 wireless devices like tablets, laptops, and mobile phones at the same time.
Funkcijos
Share with friends internet access for up to 10 devices simultaneously
2000 mAh battery for 8 hours of usage
Supports the latest generation 4G FDD/TDD-LTE, compatible with the network of most countries and regions
Easy management with the tpMiFi App