TP-LINK 4G LTE Mobile M7350 802.11ac, Antenna type Internal, Micro SD Up to 32GB, 150Mbps/50Mbps speed,LTE cat 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 81,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 50 mm |
| Gross width (mm): | 135 mm |
| Gross height (mm): | 95 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 74 g |
| Paper/Pasteboard: | 2 g |
| Producer product name: | M7350 |
| Producer product family: | 4G LTE Mobile |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| USB ports quantity: | Micro SD Up to 32GB |
| Antenna type: | Internal |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Other features: | 150Mbps/50Mbps speed,LTE cat 4 |
| Net weight: | 0.083 kg |
| Tare weight (kg): | 0.076 kg |
| Gross weight: | 0.159 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00064125 m³ |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 50 mm |
| Gross width (mm): | 135 mm |
| Gross height (mm): | 95 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 74 g |
| Paper/Pasteboard: | 2 g |
| Producer product name: | M7350 |
| Producer product family: | 4G LTE Mobile |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| USB ports quantity: | Micro SD Up to 32GB |
| Antenna type: | Internal |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Other features: | 150Mbps/50Mbps speed,LTE cat 4 |
| Net weight: | 0.083 kg |
| Tare weight (kg): | 0.076 kg |
| Gross weight: | 0.159 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00064125 m³ |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Warranty: | 24 month(s) |