TP-LINK 4G LTE Advanced Mobile Wi-Fi M7450 802.11ac, 867 Mbit/s, Antenna type 1xInternal, 1 x microUSB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 126,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 101.00 mm |
| Gross height (mm): | 149.00 mm |
| Gross weight: | 0.22 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 0.17 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| Producer product name: | M7450 |
| Producer product family: | 4G LTE Advanced Mobile Wi-Fi |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | No |
| Antenna type: | 1xInternal |
| Antennas quantity: | |
| Mobile Broadband: | 4G |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
| USB ports quantity: | 1 x microUSB |
| WAN connection: | |
| Other features: | 1 x Micro SIM card slot, 1 x Micro SD card slot |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 101.00 mm |
| Gross height (mm): | 149.00 mm |
| Gross weight: | 0.22 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 0.17 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| Producer product name: | M7450 |
| Producer product family: | 4G LTE Advanced Mobile Wi-Fi |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | No |
| Antenna type: | 1xInternal |
| Antennas quantity: | |
| Mobile Broadband: | 4G |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
| USB ports quantity: | 1 x microUSB |
| WAN connection: | |
| Other features: | 1 x Micro SIM card slot, 1 x Micro SD card slot |
| Warranty: | 36 month(s) |