TP-LINK 48-Port Gigabit Rackmount Switch TL-SG1048 10/100/1000 Mbps (RJ-45), Unmanaged, Rack mountable, Ethernet LAN (RJ-45) ports 48
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 350,15 € | ||
| S2 | - / - | 343,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.22 kg |
| Gross width (mm): | 480.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 55.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Producer product name: | TL-SG1048 |
| Interface: | |
| Ports quantity: | |
| Form factor: | Rack mountable |
| Producer product family: | 48-Port Gigabit Rackmount Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Power supply type: | |
| Combo ports quantity: | |
| Tare other: | 2.00 g |
| Gross depth master carton: | 280.00 mm |
| Gross width master carton: | 360.00 mm |
| Gross height master carton: | 470.00 mm |
| Net weight master carton: | 6.00 kg |
| Tare weight master carton: | 1.94 kg |
| POE: | No |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 48 |
| PoE+ ports quantity: | |
| Installed ports: | |
| Colour of product: | Black |
| Switch layer: | |
| Combo SFP ports quantity: | |
| SFP+ ports quantity: | |
| 10 Gbps (RJ-45) ports quantity: |
Aprašymas The TL-SG1048 is specially designed for Ethernet (10Mbps), Fast Ethernet (100Mbps) and Gigabit Ethernet (1000Mbps) with seamless link. Each port supports up to 2000Mbps throughput in full duplex mode. It is the perfect choice to improve the performance of offices and workgroup networks. Funkcijos All ports support full/half duplex transfer mode for 10Mbps/100Mbps and full duplex transfer mode for 1000Mbps Supports auto-MDI/MDIX function Supports IEEE 802.3X flow control for full-duplex mode and back pressure flow control for half-duplex mode Store and forward switching scheme |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.22 kg |
| Gross width (mm): | 480.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 55.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Producer product name: | TL-SG1048 |
| Interface: | |
| Ports quantity: | |
| Form factor: | Rack mountable |
| Producer product family: | 48-Port Gigabit Rackmount Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Power supply type: | |
| Combo ports quantity: | |
| Tare other: | 2.00 g |
| Gross depth master carton: | 280.00 mm |
| Gross width master carton: | 360.00 mm |
| Gross height master carton: | 470.00 mm |
| Net weight master carton: | 6.00 kg |
| Tare weight master carton: | 1.94 kg |
| POE: | No |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 48 |
| PoE+ ports quantity: | |
| Installed ports: | |
| Colour of product: | Black |
| Switch layer: | |
| Combo SFP ports quantity: | |
| SFP+ ports quantity: | |
| 10 Gbps (RJ-45) ports quantity: |
Aprašymas
The TL-SG1048 is specially designed for Ethernet (10Mbps), Fast Ethernet (100Mbps) and Gigabit Ethernet (1000Mbps) with seamless link. Each port supports up to 2000Mbps throughput in full duplex mode. It is the perfect choice to improve the performance of offices and workgroup networks.
Funkcijos
All ports support full/half duplex transfer mode for 10Mbps/100Mbps and full duplex transfer mode for 1000Mbps
Supports auto-MDI/MDIX function
Supports IEEE 802.3X flow control for full-duplex mode and back pressure flow control for half-duplex mode
Store and forward switching scheme