TP-LINK 300Mbps Wireless N Wall-Plate Ac
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EAP115-WALL
Prekės kodas (MPN): EAP115-WALL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 34,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Omada EAP115-Wall - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Wall mountable |
| Localisation: | Europe |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Included accessories: | Mounting screws |
| Os required: | Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 8.68 cm x 8.68 cm x 3.02 cm |
Aprašymas The EAP115-Wall would blend seamlessly into any business setting with a refined, minimalist appearance. A slimline design includes casing thats just 11 mm in thickness. Funkcijos Easy-mount construction allows installation into any standard EU-type data wall-box Compact, low-profile design fits discreetly with any existing interior style Free Auranet Controller Software enables administrators to easily manage hundreds of EAPs Support Power over Ethernet (802.3af) for convenient and affordable installation Enterprise class Wi-Fi security helps to decrease network security threats Captive portal provides one convenient method of authentication for Wi-Fi guests Supports management VLAN for an enhanced network management |
| Product description: | TP-Link Omada EAP115-Wall - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Wall mountable |
| Localisation: | Europe |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Included accessories: | Mounting screws |
| Os required: | Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 8.68 cm x 8.68 cm x 3.02 cm |
Aprašymas
The EAP115-Wall would blend seamlessly into any business setting with a refined, minimalist appearance. A slimline design includes casing thats just 11 mm in thickness.
Funkcijos
Easy-mount construction allows installation into any standard EU-type data wall-box
Compact, low-profile design fits discreetly with any existing interior style
Free Auranet Controller Software enables administrators to easily manage hundreds of EAPs
Support Power over Ethernet (802.3af) for convenient and affordable installation
Enterprise class Wi-Fi security helps to decrease network security threats
Captive portal provides one convenient method of authentication for Wi-Fi guests
Supports management VLAN for an enhanced network management