TP-LINK 300Mbps Telephony Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): TL-MR6500V
Prekės kodas (MPN): TL-MR6500V
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 112,64 € | |
| S1 | - / - | - | 115,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link TL-MR6500V - V1 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - wireless cellular modem - 3-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Mobile communication protocol: | UMTS, HSPA, HSPA+, DC-HSPA+, FDD LTE, TDD LTE |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 300 Mbps |
| Performance: | Channel bandwidth (2.4 GHz): 300 Mbps Channel bandwidth (5 GHz): 867 M |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | DHCP support, Stateful Packet Inspection (SPI), Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of Service (QoS), |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 17.4 cm x 12.45 cm x 3.35 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Microsoft Windows 98 Second Edition, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000 |
Funkcijos Cutting-edge 4G network - share Internet access with up to 32 Wi-Fi devices and enjoy download speeds of up to 150 Mbps Plug a SIM card and play - no configurations needed, compatibility for SIM cards in 100+ countries are assured by years of field tests Wi-Fi speeds up to 300 Mbps - enjoy uninterrupted HD movies, rapid file downloads, seamless video chats, and more at the same time Professional voice functions - supports VoLTE/CSFB/VoIP functions and provides 50 MB of internal storage for 100 minutes of voicemail Two detachable advanced LTE antennas - enjoy stable and efficient connections to every device thanks to the two external antennas Wi-Fi router mode - plug an Ethernet cable into the LAN/WAN port for flexible access as a backup option if you can't get a 4G connection |
| Product description: | TP-Link TL-MR6500V - V1 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - wireless cellular modem - 3-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Mobile communication protocol: | UMTS, HSPA, HSPA+, DC-HSPA+, FDD LTE, TDD LTE |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 300 Mbps |
| Performance: | Channel bandwidth (2.4 GHz): 300 Mbps Channel bandwidth (5 GHz): 867 M |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | DHCP support, Stateful Packet Inspection (SPI), Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of Service (QoS), |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 17.4 cm x 12.45 cm x 3.35 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Microsoft Windows 98 Second Edition, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000 |
Funkcijos
Cutting-edge 4G network - share Internet access with up to 32 Wi-Fi devices and enjoy download speeds of up to 150 Mbps
Plug a SIM card and play - no configurations needed, compatibility for SIM cards in 100+ countries are assured by years of field tests
Wi-Fi speeds up to 300 Mbps - enjoy uninterrupted HD movies, rapid file downloads, seamless video chats, and more at the same time
Professional voice functions - supports VoLTE/CSFB/VoIP functions and provides 50 MB of internal storage for 100 minutes of voicemail
Two detachable advanced LTE antennas - enjoy stable and efficient connections to every device thanks to the two external antennas
Wi-Fi router mode - plug an Ethernet cable into the LAN/WAN port for flexible access as a backup option if you can't get a 4G connection