TP-LINK 150Mbps 4G LTE 300 Mbps at 2.4 G
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): M7000
Prekės kodas (MPN): M7000
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 50,54 € | |
| S1 | - / - | - | 51,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link M7000 - mobile hotspot - 4G LTE |
| Device type: | Mobile hotspot |
| Form factor: | External |
| Max transfer rate: | 150 Mbps |
| Mobile communication protocol: | UMTS, HSPA, HSPA+, FDD LTE, TDD LTE |
| Mobile band: | LTE B1/B20/B3/B5/B7/B8 |
| Networking: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n - 300 Mbps |
| Battery: | 2000 mAh - up to 8 hrs |
| System requirements: | Android, Apple iOS |
| Dimensions (wxdxh): | 9.4 cm x 5.67 cm x 1.98 cm |
Aprašymas The M7000 supports the latest generation 4G FDD/TDD-LTE networks, providing convenient carry-on Wi-Fi in most countries and regions. Now you can enjoy lag-free HD video, fast file downloads, and stable video chats regardless of where life takes. This compact device works seamlessly with an impressive range of wireless gadgets. The M7000 can easily share a 4G/3G connection with up to 10 wireless devices like tablets, laptops, and mobile phones at the same time. Funkcijos Share with friends internet access for up to 10 devices simultaneously 2000 mAh battery for 8 hours of usage Supports the latest generation 4G FDD/TDD-LTE, compatible with the network of most countries and regions Easy management with the tpMiFi App |
| Product description: | TP-Link M7000 - mobile hotspot - 4G LTE |
| Device type: | Mobile hotspot |
| Form factor: | External |
| Max transfer rate: | 150 Mbps |
| Mobile communication protocol: | UMTS, HSPA, HSPA+, FDD LTE, TDD LTE |
| Mobile band: | LTE B1/B20/B3/B5/B7/B8 |
| Networking: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n - 300 Mbps |
| Battery: | 2000 mAh - up to 8 hrs |
| System requirements: | Android, Apple iOS |
| Dimensions (wxdxh): | 9.4 cm x 5.67 cm x 1.98 cm |
Aprašymas
The M7000 supports the latest generation 4G FDD/TDD-LTE networks, providing convenient carry-on Wi-Fi in most countries and regions. Now you can enjoy lag-free HD video, fast file downloads, and stable video chats regardless of where life takes.
This compact device works seamlessly with an impressive range of wireless gadgets. The M7000 can easily share a 4G/3G connection with up to 10 wireless devices like tablets, laptops, and mobile phones at the same time.
Funkcijos
Share with friends internet access for up to 10 devices simultaneously
2000 mAh battery for 8 hours of usage
Supports the latest generation 4G FDD/TDD-LTE, compatible with the network of most countries and regions
Easy management with the tpMiFi App